BombDope

Kód: 864
Novinka Tip
16 hodnotení
€16
Skladom (>5 ks)

Tisíce hodín strávených v našom laboratóriu viedli k vytvoreniu zmesi Bomb Dope shot , ktorá má predovšetkým re-lak-sušiaci efekt. Okrem toho je to aj kyslá bomba s trpkou dochuťou.

Bombdope Lime Shot je dokonalým riešením pre každého zberateľa a mení pohľad na konopné oleje nie len vďaka chuti ale aj výsledku po vystavení na poličku!

Bombdope obsahuje prírodné fytonutrienty a flavonoidy, ideálne pre ľudí, ktorí hľadajú pocity bez použitia sušeného konope. Hovoria tomu „tekutý oblak“ a my nevieme prečo (ale môžeme hádať). Balenie obsahuje 150ml. Produkt je len pre zberateľov starších ako 18 rokov. 

Produkt je u nás určený len na výskumné účely. V krajine výrobcu predávaný ako výživový doplnok....

Ingrediencie: Voda, studený lisovaný olej z konopných semien s prirodzene sa vyskytujúcimi fytonutrientmi, cukor, jablková šťava z koncentrátu 3%, pomarančová šťava z koncentrátu 1,5%, citrónová šťava z koncentrátu 0,5%, príchute: citrón alebo broskyňa, emulgátor: lecitíny (z sóje), konzervant: sodík benzoát. Nutričná hodnota na 100 ml: 1334 kJ/319 kcal, tuky 29,3 g vrátane nasýtených mastných kyselín: 2,4 g, sacharidy: 9,1 g vrátane cukrov 6,6 g, bielkoviny < 0,5 g, soľ 0 g.