Doprava a platba

Doprava

Aktuálne spolupracujeme s prepravnou spoločnosťou Packeta. Objednaný tovar sme schopní doručiť kamkoľvek v rámci Slovenska a to na vybrané odberné miesto Packeta alebo priamo k Vám domov prostredníctvo kuriérskej spoločnosti Packeta Home.

 

packeta-sk-rast   


Pri výbere doručenia prostredníctvom Packeta - odberné miesta si volíte doručenie na Vami vybrané odberné miesto. Tovar si vyzdvihnete, v čase, ktorý Vám vyhovuje. Doručenie zásielky na vybrané odbernéjné miesto Vám bude oznámené prostredníctvom sms správy a e-mailu, kde nájdete aj otváracie hodiny výdajného miesta a možnosti platby (hotovosť, kartou). 

Stav Vašej zásielky môžete sledovať na stránke Packeta na tomto odkaze.

 

CENNÍK PACKETA - odberné miesta

cena dopravy - 3,00€ + 1€ dobierka

Doprava ZADARMO nad 50€

 
 

Pri výbere doručenia prostredníctvom Packeta HOME si volíte doručenie k Vám domov. Vaša zásielka bude doručená v pracovný deň, presný čas doručenia nie je možné ovplyvniť. Ak by Vám termín nevyhovoval, môžete si ho po dohode s dopravcom zmeniť. Doručenie môžete napríklad presunúť na nasledujúci pracovný deň. Doručenie zásielky Vám bude oznámené prostredníctvom sms správy a e-mailu.

Stav Vašej zásielky môžete sledovať na stránke Packeta na tomto odkaze.

 

CENNÍK PACKETA - Home

cena dopravy - 4,00€ + 1€ dobierka

Doprava ZADARMO nad 50€

 
 
 gls logo
Pri výbere doručenia prostredníctvom kuriérskej spoločnosti GLS si volíte doručenie k Vám domov. Vaša zásielka bude doručená v pracovný deň, presný čas doručenia nie je možné ovplyvniť. Ak by Vám termín nevyhovoval, môžete si ho po dohode s dopravcom zmeniť. Doručenie môžete napríklad presunúť na nasledujúci pracovný deň. Doručenie zásielky Vám bude oznámené prostredníctvom sms správy a e-mailu.
 
CENNÍK GLS

cena dopravy - 3,99€ + 1€ dobierka

Doprava ZADARMO nad 50€

 

OSOBNÝ ODBER V ŽILINE

Osobný odber je možný po dohode na tel. čísle +421 940 785 170.

Cena - 0€

 

DOVOZ V RÁMCI ŽILINY

Dovoz až k Vám domov v rámci ZA.

Cena dopravy - 3€

 

 Spôsoby platby

  • bankový prevod - tovar Vám bude odoslaný až po pripísaní sumy na účet Predávajúceho.

IBAN: SK29 8330 0000 0022 0257 5370
VS - číslo objednávky

  • dobierka